fbpx

Beş Eğitim Tek Fiyat 🏷

Beş Eğitim Tek Fiyat 🏷

RESMİ DEVLET ÜNİVERSİTESİ ONAYLI

ULUSLARARASI 196 ÜLKEDE GEÇERLİ

TÜM RESMİ VE ÖZEL SEKTÖRLERDE GEÇERLİ

M.E.B ONAYLI KURUMDAN SERTİFİKA İMKANI

Kariyeriniz İçin Dev Bir Adıma Hazır Mısınız?

Diploma Değerinde Sertifikalı Eğitim Etkinliği

*Devlet Üniversitesi, MEB, MYK, IAF onaylı eğitim sertifikaları, Bologna Onaylı Dünya’nın 196 ülkesinde geçerli Türkiye’de tek uluslararası diploma değerinde sertifikalar!

*İŞ VE MESLEK SAHİBİ YAPAN SERTİFİKALI EĞİTİMLERLE KARİYERİNİZE VE İŞ HAYATINIZA YÖN VEREREK 1 ADIM ÖNDE OLUN!

Artık Tüm Kamu kurumları, Özel Sektör Mülakatlarda Diploma yerine Kendinizi Nasıl geliştirdiğinize bakmakta !BU EĞİTİM PROJESİNE DESTEK VEREN KURUMLAR

Resmi Devlet Üniversitesi uzaktan Eğitim birimleri

MEB Uzaktan Eğitim Kuruluşları

Balkan Üniversiteleri Birliği BOLOGNA Onaylı

WAS Dünya Akredite Merkezi

EUACC Avrupa Birliği Akredite Merkezi

Türkiye Disleksi Eğitim ve Araştırma Vakfı

Eğitim Konfederasyonu

KAYIT OLMAK İÇİN:

PANDEMİ SÜRECİ İÇİN GEÇERLİ OLAN BU PAKET FİYATI TOPLAM SADECE 350 TL

✅Mesleki Kariyerini yükseltmek ve işe alımlarda bir adım önde olmak senin elinde.

✳DİKKAT Bu Eğitimde verilecek olan Sertifikalar Tüm Resmi ve Özel Sektörde Geçerli EĞİTİM SERTİFİKALARIDIR. (Katılım belgesi DEĞİLDİR)

‘’Devlet Üniversitesi’’ (SEM) ve ‘’ Milli Eğitim Bakanlığı ‘’ Onaylı Kurumlardan 196 ülkede uluslararası geçerliliğe sahip 18 Mesleki ve Kişisel Gelişim SERTİFİKALI eğitim;

Hem de size bu Eğitimleri; “Dünya Motivasyon Şampiyonu” “Hocaların Hocası” unvanı ile, 7 milyon dan fazla katılımcıya seminer vermiş, ⚜PROF. DR. ALİ İLSEVEN’NİN EKİBİ SUNACAKTIR.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN:
Herhangi Bir Alan Bulunamadı.

*Yukarıda başvurusunu yapmış olduğum ürünü almayı taahhüt ediyorum. Aksi bir durumda tüm sorumluluğu kabul ediyorum.

Bioenerji Yaşam Enerjisi olarak da adlandırılır. Bilimsel olarak saptanbilir ve özel ölçüm cihazlarıyla yaşam enerjisi ölçülebilir. Kirlian fotoğrafçılık olarak bilinen bioenerji terapisi,  bedene bioenerjik frekansların gönderilmesi sayesinde bedenin dengesini bulmasına ve sorunları aşmasına yardımcı olmasını sağlar.

Bioenerji pozitif yönde bir şifa enerjisidir, mana olarak da evrensel yaşam enerjisini içinde barındırmaktadır. İnsanlarda, hayvanlarda ve canlı cansız tüm her şeyde mevcuttur. Evrenden aldığımız ve içselleştirdiğimiz bu pozitif enerjiye bizler bioenerji diyoruz. Bu enerji ile şifa konusu ise avuç içi-parmaklarda bulunan enerji çakralarının doğru kullanılması metodu ile şifa verilecek kişinin enerji merkezlerine (çakralarına) ve titreşimsel bozukluğu olan enerji bedenine aktarımı sağlanarak uygulanan bir tekniğe verilen isimdir aslında.

Bioenerji hastalıkları tedavi etmez, hastalıkları insanların vücudu tedavi eder. Yedikleri, içtikleri, düşündükleri, bulundukları ortam, yaşadıkları, geçmişi… Bunların hepsi birer etkendir bu süreçte. Bioenerji vücuda “iyileş” der. Bizim yaptığımız kişide bulunan enerji eksikliklerini tamamlamak ve iyileşmemekte inatçı olan vücudu iyileşme yoluna çevirmek. Şifa enerjisi ile de tamamlayıcı bir şekilde vücudun enerji kanallarını, enerji merkezlerini doldurmak ve iyileşme süreci bitene kadar destek olmak. Bunun bir süreç olduğu unutulmamalıdır.

Kuantum Düşünce üst nitelikli bir düşünme biçimidir. Sıradan düşünce biçimleri kendisini tekrar eden, etkisiz ve sınırlı enerjilerdir. Değiştirme ve oluşturma güçleri yoktur. Daha çok vehim, kuruntu, başıboş hayaller biçiminde kendilerini gösterirler. Oysa Kuantum Düşünce derin düzeyde, atom altı alanda etkili olabilecek tarzda bir yaratıcı düşünme biçimidir. Bilinçaltına ulaşarak, en derindeki egosal kararlarımızın farkına vardırır. Ego sadece bizim yarattığımız ya da bize giydirilmiş bir kimliktir. Kendimize uygun ya da “lâyık” bulduğumuz nitelikteki parçalardan oluşan bir elbise gibidir. Olumsuz kişisel deneyimler, “karmik aktarımlar” ve atalarımızdan aldığımız genetik negatif düşünce kalıpları sonucunda üzerimize diktiğimiz bir elbisedir bu. Biz başımıza gelenleri “kader”, giydiğimiz kimliği de “ben”, yani kendimiz sanırız. Bunun enerjisini yayar, bunların yarattığı deneyimleri yaşarız.

Kuantum Düşünce daha da ileri bir düzeyde, ortak zeka alanında işlem yapar. Bütün evreni tekamül ettiren enerjiyle işbirliğine girildiğinde, bir “kişi” olmanın sınırlı olanakları aşılıp, “bütün” ün gücüne yani Öz’e ulaşılır. O zaman da gücümüz tabii ki bütünün gücüne eşit olur. Öz, Tanrısal yanımızdır. Temel enerjisi sevgidir. Hayatımızda yaşadığımız tüm problemlerin kökünde, kişinin potansiyelini, Tanrı vergisi yaratıcılığını kullanmayıp, kendini gerçekleştirmemesi yatar. Bu basit bir “iste ve olsun” yöntemi değildir. Değiştirilmesi ve iyiye dönüştürülmesi gereken noktalarda, özel olarak kurgulanmış sözel ve imgesel araçlar kullanılır. Bilinçaltı kalıpları pozitife dönen kişi, Yaradan’ın kendisine sunduğu tüm kaynakları kullanarak kendi olma yolculuğuna çıkar ve hayatı tarifsiz mucizelerle dolar. Bu düzeyde insan, kendi hayatının efendisi durumuna geçer. En önemlisi kişi kendini ve herkesi koşulsuzca sevmeyi öğrenir. Kendini koşulsuz sevebilen kişi, tüm yaşamını mutlu ve her açıdan bolluk içinde geçirir.

Kuantum Düşünce Tekniği bireysel seansları ile yapılan bilinçaltı temizleme işleminden sonra kişilerde görülen değişimler:

 • Hiçbir dışsal sebebe bağlı olmayan ve giderek artan bir huzur ve dinginlik duygusu
 • Kişinin kendisiyle, karşı cins ve tüm insanlar ile, çevresiyle, kısaca hayatla kurduğu ilişkilerde giderek artan bir memnuniyet hali
 • Artan bir mizah duygusu
 • Bolluk ve berekette artış
 • “An”da kalabilme yetisi
 • Kendini olduğu gibi, saklayıp gizlemeden rahatlıkla ifade etme yeteneği
 • Anlayış ve hoşgörü duygusunun belirginleşmesi
 • Ruhsal, bedensel ve zihinsel açıdan sağlıklı olma hali
 • Başka insanları kolayca anlamak ve yargılamadan kabul etmek
 • Her şeye daha geniş bir perspektiften ve ego ötesi bir açıdan bakma durumu
 • Algı ve dikkat gücünde artış
 • Kuruntu, vesvese, korku ve endişelerin giderek azalması

EFT’nin açık yazımı Emotional Freedom Technique, Türkçe anlamı: Duygusal Özgürleşme Tekniği’dir, EFT geçmişte yaşadığımız kötü olayların üzerimizde bıraktığı kötü duyguları birkaç dakikada iyileştirebileceğimiz harika bir yöntemdir.

EFT Geçmiş bitmiş bir olay üzerindeki kalan tüm olumsuz duyguları bilincimizden ve bilinçaltımızdan tamamen arındırıyor ve kalıcı bir iyileşme sağlıyor. EFT hafızamızdan bu olayı asla silmiyor sadece anı üzerindeki duyguyu kaldırıyor, yani biz o olayı hatırlamaya devam ediyoruz fakat herhangi sırdan bir şey gibi hatırlıyoruz.

EFT nin uygulama alanı çok geniştir:

Fobilerden kurtulmak (örümcek korkusu, yükseklik korkusu, toplum önünde konuşma korkusu vb)

Bağımlılıklardan özgürleşmek (sigara, alkol bağımlılığı), fiziksel ağrılardan kurtulmak için(sırt, bel ağrıları vb)

Geçiş acılardan özgürleşmek (tacize maruz kalma, travmalar vb) için kullanılabilir.

Olumsuz Duygular (Değersizlik, stres, öfke, korku, endişe, acı, üzüntü, suçluluk, güvensizlik, korku, nefret, kıskançlık, fobi, panik atak, depresyon)

Olumsuz İnançlar (“Şanssızım, Talihsizim, Yalnızlığa mahkumum, Beceriksizim, Sevilmeye layık değilim, Para geldiği gibi gider, Babana bile güvenmeyeceksin, Bütün erkekler aldatır, Bütün aksilikler beni bulur)

Bedensel Sorunlar (Allerjiler, sırt ve bel ağrıları, fibromiyalji, kabızlık, cinsel sorunlar, şişmanlık, sedef hastalığı, karın ve mide ağrıları, iştahsızlık)

Hedef Belirleme (İşyerinde, ilişkilerde, kazanç düzeyinde, projelerde, toplumda yer belirlemede, hayat amacını bulmada)

Performans Artırma (Sınav, iş, spor, sanat alanlarında, kolay odaklanma, hafıza geliştirme, yaratıcılık, disiplin geliştirme, verim artırma)

Ruhsal Gelişim (Dinginlik, dengeli ilişkiler, sevecenlik, affetmek, sevgi ve hoşgörü geliştirme)

Meditasyon, Latince meditatio kelimesinden türemiştir ve derin düşünme anlamına gelir. Kişinin iç huzur, sükunet ve değişik bilinç halleri elde etmesini ve öz varlığına ulaşmasını sağlayan zihnini denetleme teknikleri ve deneyimleri olarak tanımlanır. Bir inanç türü veya dinsel bir ritüel değil; beden, ruh ve zihni şifalandırma yöntemi olarak kabul edilir. Meditasyon; taoizm, budizm, islamiyet gibi farklı inançlara sahip birçok farklı kültürde yer etmiştir ve bundan dolayı standart bir tekniği bulunmaz. Genellikle sessiz, sakin bir ortamda; bilinç bulanık durumda yapıldığı düşünülse de hareketli ve bilinç tamamen açık durumdayken yapılan meditasyon çeşitleri de vardır. Meditasyonda amaç; varlığı hissetmek, zihne odaklanmak ve zihni anlamak, sonucunda ise iç huzura ve dinginliğe ulaşmaktır.

Meditasyonun amacı zihnine odaklanmak, onu anlamak ve nihayetinde yüksek bir farkındalık seviyesine, iç huzura ulaşmaktır. Meditasyon eski çağlardan kalma bir uygulamadır ama bilim insanları hâlâ onun faydalarını keşfetmeye devam etmektedir. Nörologlar düzenli olarak yapılan meditasyonun beyni, duygularını kontrol etmeni, konsantrasyonunu artırmanı, stresini azaltmanı ve çevrendekilerle daha bağlantılı hissetmeni sağlayacak şekilde değiştirdiğini bulmuştur.

Eğiticinin Eğitimi, yetenekleri ve bilgisinin elverdiği alanlarda kendisini daha da geliştirerek başarılı bir eğitici olarak yeni fırsatlar kazanmak isteyenler için önemli bir programdır.

Eğiticinin Eğitimi, eğiticilerin öğrencilerine bilgilerin kalıcı olması için nasıl aktarılacağını ve bunun için ‘eğitmenin’ gerekli olan teknikleri nasıl kullanacağını öğreten bir eğitim programıdır. Eğitimcilerin eğitilmesi için hazırlanmış olan  bu program; eğitimin temel kavramları, ilkeleri ile grup ve bire bir öğretim yöntemlerinin öğretilmesi suretiyle eğitimcilik becerilerinin kazandırılması, yetişkin eğitiminin temel ilkelerinin belirlenmesi ve eğitimcilik niteliklerini geliştirecek iyi bir fırsattır. Alınan eğitim sonrasında eğitimcilerin ufku daha genişler ve onlara yeni kapılar açılır.

Tüm Türkiye’den Uzaktan Eğitim yöntemiyle evinizden çıkmadan Eğiticinin Eğitiminin inceliklerini öğrenebilir, kurs, yol ve yemek masraflarına girmeden sertifika sahibi olabilirsiniz.

Herhangi Bir Alan Bulunamadı.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yardımcı Olmamı İster misin?