fbpx

BURSA EĞİTİMLERİNDE SON KAYIT DÖNEMİ

BURSA EĞİTİMLERİNDE SON KAYIT DÖNEMİ

EĞİTİM TARİHLERİ

  • Biyoenerji Eğitimi 26-27 Ekim 2019
  • Montessori, Disleksi ve Oyun Terapisi 1-2-3 Kasım 2019
  • NLP, Hipnoz ve Eğiticinin Eğitimi 8-9-10 Kasım 2019
  • Profesyonel Koçluk 16-17 Kasım 2019

EĞİTİM SALONU:Atatürk Anadolu Lisesi – Osmangazi


[ninja_form id=54] 

TÜRKİYE DİSLEKSİ EĞİTİM ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME VAKFI KATKILARIYLA, VERİLECEK EĞİTİMLER TAMAMEN UYGULAMALI BİR EĞİTİMDİR. ÇOK SAYIDA MATERYAL İLE ATÖLYE ÇALIŞMASI YAPILMAKTADIR. VAKIF SPONSORLUĞU OLDUĞU İÇİM GİDERLERİN BÜYÜK BİR KISMINI VAKIF KARŞILAMAKTADIR. (TAKSİT İMKANI VARDIR) Eğitim sonu düzenlenecek belgeler herhangi bir şekilde vakıf veya dernek onaylı katılım belgeleri değildir.  Üniversite onaylı, üniversitenin resmi web sitesinde sorgulaması yapılabilen uzmanlık belgeleridir. (DİĞER KURUM VE KURULUŞLARIN VERDİĞİ KATILIM BELGELERİ İLE KIYASLAMAYINIZ)
  • Bu mesleği yapıyorum ama belgem yok diyenler,
  • Yeni bir meslek edinmek isteyenler,
  • Kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyenler,
  • Eğitmenim, Eğitim veriyorum belgelendirme de yapmak istiyorum diyenler, bu eğitim organizasyonunda buluşuyoruz.
BU PROJE İLE NE ELDE EDECEKSİNİZ? HİÇBİR MARKA BEDELİ ÖDEMEDEN KURUM LOGOLARIMIZLA ŞUBENİZİ AÇABİLİRSİNİZ?
Evet, yanlış okumadınız. Üniversitelerimiz, MEB onaylı kurumlarımız ve Eğitim Konfederasyonunun Temsilcilik Reel ofislerini veya Sanal ofislerini kullanarak Eğitim vereceğiniz Okul, Kurum, Kuruluş ve Devlet dairelerine Kurumlarımızın Resmi Üst yazılarıyla Eğitim teklifleri verebilirsiniz. Ve bu tekliflere istinaden o kurumun eğitimlerini siz sağlayarak gelirini de tamamen kendiniz alabilirsiniz. Ayrıca size İstediğiniz şehirde gerçek ofis bazında bağımsız temsilci olma imkanını da sunuyoruz. Böylece kendi ofisinizden projelerinizi sunup, organizasyonlarınızı sağlayarak eğitimlerinizi verebilirsiniz.
 
SEKTÖRDE İSİM YAPMAK ve ÜNLÜ BİR UZMAN OLMAK
Sektörde bu işi yapan kişisel gelişim uzmanları da size vereceğimiz bu uzmanlık Eğitimlerini alarak yola çıkmış ve kendi isimlerini duyurabilmek için epey gayret ve para sarf etmiştir. Sizler, bizden alacağınız bu uzmanlık eğitimleri neticesinde hiç bir ekstra çaba sarf etmeden Kişisel gelişimde, Ülkemizin en iyileri arasında yer alan 5 yılda 1 Milyonu aşkın insanımıza eğitimler veren Kurumlarımızın Uzman Eğitimci kimliğini edinip Kartvizitlerinizde bu markaları kullanabileceksiniz.
 
NERELERE EĞİTİM VEREBİLİRSİNİZ?
Üniversiteler, Sivil Toplum Kuruluşları, Özel Sektör, Devlet Daireleri, Hastaneler, Fabrikalar, Şirketler ( Kısacası tüm kamu kuruluşları ve özel sektörler) Hatta Dünya Kalkınma ajanslarına ve AB fonlarına Projelendirmeler yaparak hibeler alabilirsiniz. Koçluk ve NLP teknikleri ile Bireysel danışmanlık yaparak saatlik ücret olarak Minimum 50 TL kazanabilirsiniz.
 
BİZİMLE ÇALIŞABİLİRSİNİZ?
16 yıldır sürdürdüğümüz “Bugünün Gençleri Yarının Liderleri” projesi ve halen yürütmekte olduğumuz “Gölgedeki Yıldızlar Projesi” kapsamında Türkiye geneli yaptığımız eğitim organizasyonlarımızda günlük eğitim bedelinizi alarak görev alabilirsiniz. Sizler de eğitim organizasyonları düzenleyerek, gelir elde edebilirsiniz.
 
BU PROJEDE SİZE, 1 yıl içerisinde ödediğiniz MEBLAĞ’IN 10 KATINI GERİ ALACAĞINIZI GARANTİ EDİYORUZ.
 
KİMLER KATILABİLİR?
Bu Projeye hangi alanda hangi meslekte olursa olsun, 18 yaşını doldurmuş her birey katılabilir. Bu eğitimlerle sağlayacağınız kazanımı; hem meslek olarak, hem ek iş olarak, hem de kendi sosyal hayatınıza pozitif bakış açısı katmak, amaç ve hedeflerinize emin adımlarla yürümek adına kullanabilirsiniz. Ayrıca; şu anda herhangi bir kurumda çalışan bireylerimiz için; aldığınız bu eğitimler ve yetki belgelerinizle; bağlı bulunduğunuz kurumda statünüzü yükseltebilirsiniz. Öğrenimlerine devam eden öğrencilerimiz için ; mezuniyet sonrasında hiç beklemeden yetkin ve bu alanda uzmanlaşmış bireyler olarak kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yardımcı Olmamı İster misin?