fbpx

DENİZLİ KİŞİSEL GELİŞİM VE KARİYER ZİRVESİ

DENİZLİ KİŞİSEL GELİŞİM VE KARİYER ZİRVESİ

Dünya Motivasyon Şampiyonu ve Hocaların Hocası ünvanı ile, 7 milyon katılımcıya seminer vermiş “BUGÜNÜN GENÇLERİ YARININ LİDERLERİ” projesinin yürütücüsü PROF. DR. ALİ İLSEVEN muhteşem bir eğitim içeriği ile DENİZLİ’de.

Program İçeriği

 • Hipnoz İle Bilinçaltı Temizliği
 • Stres ve kaygı bozukluğu
 • Liderlik
 • Bireysel Koçluk
 • İkna Teknikleri
 • Etkili Konuşma
 • Tasavvuf ve NLP
 • Beden Dili Sanatı Ve Etkili İletişim Teknikleri
 • Hedef Belirleme Öğrenme Güçlüğü teknikleri
 • HİPNOZ TEKNİKLERİ VE HİPNOZ SHOW
 • Nasıl daha kolay öğrenirsiniz Temsil Dilinizi Merak Ediyor musunuz?
 • (Tüm katılımcılara TEMSİL DİLİNİ KEŞİF testi uygulanacaktır.)

7-8 MART (SAAT-10:00/17:00)

EĞİTİM SONUNDA ELDE EDECEĞİNİZ BELGELER

(KİŞİSEL GELİŞİM PAKETİ)

 1. 1)ETKİLİ İLETİŞİM BEDEN DİLİ İMAJ YÖNETİMİ
 2. 2)BİREYSEL KOÇLUK
 3. 3)LİDERLİK
 4. 4)NLP PRATİSYENLİK
 5. 5)SATIŞ PAZARLAMA İKNA TEKNİKLERİ
 6. 6)TAKIM ÇALIŞMASI VE YÖNETİM BECERİLERİ
 7. 7)STRES VE ZAMAN YÖNETİMİ
 8. 8)ETKİLİ KONUŞMA VE DİKSİYON
 9. 9)CV OLUŞTURMA VE MÜLAKAT TEKNİKLERİ
 10. 10)MEB ONAYLI EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ

(ISO 9001 KYS PAKETİ)

 1. ISO 9001 2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ
 2. ISO 9001 2008 İÇ TETKİKÇİ ( İÇDENETÇİ MESLEK BELGESİ)
 3. STRATEJİK YÖNETİM
 4. OHSAS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
 5. ISO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
 6. ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ
 7. ISO 9001-2015 REVİZYON BELGESİ
 8. ISO 27001 BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ

+PROF. DR. ALİ İLSEVEN İMZALI REFERANS MEKTUBU

DETAYLAR İÇİN LÜTFEN FORM DOLDURUN, EĞİTİM DANIŞMANLARIMIZ EN KISA SÜREDE SİZE ULAŞIP BİLGİLENDİRME YAPACAKTIR.

[ninja_form id=114]

DİKKAT!!! KPSS Sınav Mülakatlarında ve Özel Sektör işe Alımlarında Bu Eğitim Sertifikaları Muhakkak İstenmektedir. 

Sertifikalar ne işime yarayacak? İş hayatımızda etkisi nasıl olmaktadır?
Eğitim sertifikaları iş hayatınızda aktif olarak kullanabileceğiniz kurumsal belgelerdir. Kişisel gelişim belgelerinizle mülakatlarınızda etkili iletişim ve beden dilinizi göstererek işvereni etkileyebilir, belgelerinizle rakiplerinizden bir adım daha önde olabilirsiniz. Kişisel gelişim eğitimleri Hayata bakış açışınızı değiştiricek,farkındalık yaratıcak ve insanlar ile iletişiminiz kuvvetlendirecek öğrenirken aynı zamanda keyif alacağınız çok güzel bir eğitimdir. Ayıca takım çalışması etkili iletişim gibi egıtımlerı bugun bırcok işyeri firmalar kurum ve kuruluşlar personellerine aldırmak ıcın başvuru yapmaktalar. Sız bu egıtımı almış ve aynı zamanda belgelerını bulunduran kısıler olarak ıs başvurunuzu yapar ya da su anda mevcut calıstıgınız bır ıs yerınız var ıse yükselmek adına cok daha avantajlı olucaksınızdır.

Kalite Yönetim Sistemleri belgeleri ile kurumsal firmalarda Kalite Yönetim Temsilcisi, Kalite Yönetim Şefi, Kalite Müdürü, Kalite İç Denetçisi gibi pozisyonlarda çalışabilir, aynı zamanda Kalite konusunu meslek edinebilirsiniz. Kurumsal firmalar genellikle kalite standartlarıyla çalışmaktadır. Ve Personelinin de kalite standartlarını bilmesini ister. Personel seçerken personelinin de kalite yönetim sistemi eğitimlerini almış olması, sizlerin seçilen özel kişiler olmanızı sağlar.
Sadece diploma ya da İngilizce bilgisi ile günümüzde iş bulmak imkansız hale geldi maalesef ki. Dolayısıyla artık iş verenlerin de beklentisi artmış durumda. Hepimiz unıversıtelerın bır takım farklı bolumlerınden mezun olduk ama kabul etmek gerekır kı sadece bır dıploma ıle cok da kabul gormuyoruz maalesef. Bu doğrultuda iş ilanlarını ınceledıgımızde genellikle goruyoruz kı uluslararası standartlar hakkında bilgisi olan kişiler işverenler tarafından tercih nedeni oluyorlar. Bu anlamda mutlaka dıplomamızın yanında bu tarz egıtımlerle kendımızı desteklemıs olursak bır adım onde olacağımız suphesizdir.

 

Sertifikaların en çok etkili olduğu sektörler hangileridir?

Eğitim Sertifikaları; Devlet kurumlarında, Kamu kuruluşları ve Bakanlıklarda, Sağlık sektöründe, üretim yapan kurumsal firmalarda, bankalarda, Çağrı Merkezlerinde, Fabrikalarda, Danışmalık Firmalarında, Gıda Sektöründe, Okullarda, Eğitim şirketlerinde ve bunun gibi aklınıza gelen tüm kurumsal firmalarda sertifikalarınızı kullanabilirsiniz.

 

Neden ISO (Kalite Yönetim Sistemleri) firmalar için bu kadar önemlidir?

İSO tüm sektörlerde rahatlıkla kullanılan bir sistemdir. Buradaki önem, İSO’nun şirketlere kalite sistemi getirmesi ve bu sistemin altına inmeden çalışmalarını yaparak kaliteyi belli bir standartta tutmasını sağlamasıdır. Böylece şirketler globalleşen dünyada ayakta durabilecek ve rakipleriyle daha kolay mücadele edebilecek duruma gelecektir.

Sertifikaların ödemesini nasıl yapabilirim ?

Bizler kurumun Eğitim koordinatörleriyiz, siz de uygun görür iseniz bizde bızde bulunan önkaydınızı  onaylayıp işlemınızı başlatabılırız.Ödemenizi resmisertifikalar.com adresinde bulunan kuruma ait resmi banka hesap numaralarına havale yapabilirsiniz.

Aynı zamanda  ve kredi kartı yoluyla da ödemelerinizi maksimum 12 taksit veya tek çekim yapabilirsiniz.

Sertifika kimlik kartı nedir?

ULUSLARARASI GEÇERLİLİĞE SAHİP, KONTROLÜ MÜMKÜN OLAN, SERTİFİKA KİMLİK KARTIMIZ ALACAĞINIZ BELGELERIN YANINDA HEDİYEMİZDİR. ALACAĞINIZ EĞİTİM SERTİFİKALARININ YANINDA VERİLEN SERTİFİKA KİMLİK KARTI İLE, TÜM DÜNYADA GEÇERLİLİĞE SAHİP, YÜKSEK GÜVENLİKLİ VE HOLOGRAMLI, BU AKILLI KİMLİK KARTI SAYESİNDE YANINIZDA BELGE TAŞIMANIZA GEREK KALMAYACAK.

Sertifikalı eğitimlerde tüm dünyada “DOĞRULANABİLİR” Sertifika Kimlik Kartı uygulaması başlamış olup, kağıt sertifika, diploma ve üyelik belgeleri, yerini artık, “Sertifika Kimlik Kartılarına” bırakıyor. Akıllı sertifika Kimlik Kartı”uygulaması tüm dünyada uluslararası gerçek akreditasyona sahip, resmi kurumlarda hızla yaygınlaşmaya başlamıştır. Dünyanın her yerinde belgelerin doğruluğunu sorgulamak için “Akıllı Sertifika Kimlik Kartı”nın arkasındaki Kare kodu nu Akıllı telefonlarınıza indireceğiniz QR Kod uygulaması ile kimlik ve belge onaylarını kontrol edebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yardımcı Olmamı İster misin?