fbpx

DÖRTLÜ EĞİTMENLİK PAKETİ

DÖRTLÜ EĞİTMENLİK PAKETİ

RESMİ DEVLET ÜNİVERSİTESİ ONAYLI

ULUSLARARASI 196 ÜLKEDE GEÇERLİ

TÜM RESMİ VE ÖZEL SEKTÖRLERDE GEÇERLİ

M.E.B ONAYLI KURUMDAN SERTİFİKA İMKANI

Kariyeriniz İçin Dev Bir Adıma Hazır Mısınız?

Diploma Değerinde Sertifikalı Eğitim Etkinliği

*Devlet Üniversitesi, MEB, MYK, IAF onaylı eğitim sertifikaları, Bologna Onaylı Dünya’nın 196 ülkesinde geçerli Türkiye’de tek uluslararası diploma değerinde sertifikalar!

*İŞ VE MESLEK SAHİBİ YAPAN SERTİFİKALI EĞİTİMLERLE KARİYERİNİZE VE İŞ HAYATINIZA YÖN VEREREK 1 ADIM ÖNDE OLUN!

Artık Tüm Kamu kurumları, Özel Sektör Mülakatlarda Diploma yerine Kendinizi Nasıl geliştirdiğinize bakmakta !BU EĞİTİM PROJESİNE DESTEK VEREN KURUMLAR

Resmi Devlet Üniversitesi uzaktan Eğitim birimleri

MEB Uzaktan Eğitim Kuruluşları

Balkan Üniversiteleri Birliği BOLOGNA Onaylı

WAS Dünya Akredite Merkezi

EUACC Avrupa Birliği Akredite Merkezi

Türkiye Disleksi Eğitim ve Araştırma Vakfı

Eğitim Konfederasyonu

KAYIT OLMAK İÇİN:

PANDEMİ SÜRECİ İÇİN GEÇERLİ OLAN BU PAKET FİYATI TOPLAM SADECE 250 TL

✅Mesleki Kariyerini yükseltmek ve işe alımlarda bir adım önde olmak senin elinde.

✳DİKKAT Bu Eğitimde verilecek olan Sertifikalar Tüm Resmi ve Özel Sektörde Geçerli EĞİTİM SERTİFİKALARIDIR. (Katılım belgesi DEĞİLDİR)

‘’Devlet Üniversitesi’’ (SEM) ve ‘’ Milli Eğitim Bakanlığı ‘’ Onaylı Kurumlardan 196 ülkede uluslararası geçerliliğe sahip 18 Mesleki ve Kişisel Gelişim SERTİFİKALI eğitim;

Hem de size bu Eğitimleri; “Dünya Motivasyon Şampiyonu” “Hocaların Hocası” unvanı ile, 7 milyon dan fazla katılımcıya seminer vermiş, ⚜PROF. DR. ALİ İLSEVEN’NİN EKİBİ SUNACAKTIR.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN:

Malumunuz ülkemizde 10. Milyon Üniversite Mezunu dahi sadece Diploma ile iş bulamamaktadır Çünkü iş dünyası ve iş verenler diploma harici kendini sertifikalı eğitimler ile geliştirmiş bireyleri tercih etmektedir.

Üniversite diplomanız yanında farklı yetkinliklere sahip olduğunuzu gösterecek sertifikalara sahip değil misiniz? Alabileceğiniz en iyi eğitim kendinize yatırım yapmaktır. İyi bir kariyer için sadece diplomanın yeterli olmadığı günümüz şartlarında, yaşam boyu eğitim hedefiniz olsun. Üniversite eğitiminizi tamamladınız, artık hayata atılma zamanı geldi. İş arayanlar ordusu içinde kaybolmamak, istediğiniz ya da istediğinize yakın bir iş bulabilmek için CV’nizi zenginleştirmeniz gerekiyor. Çünkü şirketlerin insan kaynakları yöneticileri, özellikle yeni mezun olan deneyimsiz elemanların sadece lisans diploması ile iş bulmalarının zor olduğunu belirtiyor. İş bulmak için farklı yetkinlikleriniz olmalı, sizin kadar iyi …binlerce rakibinizin arasından sıyrılmak için, ilk adımları atmalısınız.”
Hedefiniz iyi bir kariyer, iyi bir meslek sahibi olmak mı? sizin kadar iyi olan binlerce rakibinizle, kıyasıya yaşanan rekabette, yarışa hazır mısınız? sizi bir adım öne çıkarmak, saygın bir unvan, başarılı bir gelecek için, kaçırılmayacak bir fırsat sunuyoruz. 17 yılı aşkın sektörel deneyimli, konularına hakim, bilgi donanımlı uzmanlarımızdan profesyonel eğitimler alınız..

Sertifikalı Eğitimlerimize Resmi Kurumumuzun Uzaktan videolu eğitim modüllerini evinizden , iş yerinizden , cep telefonunuzdan süresiz izleyebileceğiniz gibi Kurumumuzun her yıl düzenlediği şehir etkinliklerine ücretsiz bir şekilde katılıp bire bir eğitimlerde alabilirsiniz.

PANDEMİ SÜRECİNDE BİR DESTEKTE BİZDEN

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Open chat
Yardımcı Olmamı İster misin?