fbpx

Girişimcilik Eğitimi

-15%

Girişimcilik Eğitimi

525.00

Girişimcilik kavramı, bir bireyin yada bireylerin oluşturdukları ortaklıkların ürün ve hizmetlerin üretilmesi ya da dağıtılmasını kapsayan, kar amaçlı bir iş ünitesinin kurulması, sürdürülmesi ve büyütülmesi sorumluluğunu almalarına yönelik bir faaliyettir. Bu eğitim ile sizlere girişimcilik hakkında sizlere kolaylık sağlayacak bazı yollar ve teknikler önererek üstesinden nasıl gelebileceğinizi anlatıyoruz.

Açıklama

Online Girişimcilik Eğitimi

Girişimcilik kavramı, bir bireyin yada bireylerin oluşturdukları ortaklıkların ürün ve hizmetlerin üretilmesi ya da dağıtılmasını kapsayan, kar amaçlı bir iş ünitesinin kurulması, sürdürülmesi ve büyütülmesi sorumluluğunu almalarına yönelik bir faaliyettir. Bu eğitim ile sizlere girişimcilik hakkında sizlere kolaylık sağlayacak bazı yollar ve teknikler önererek üstesinden nasıl gelebileceğinizi anlatıyoruz

Uluslararası standartlarda hazırlanmış bu program ile bir yönetici, girişimci ya da iş adamı profilinde olan birinin ihtiyaç duyacağı bilgilerini edinmek ve bu bilgileri kullanma becerilerini geliştirmek isteyenler için harika bir fırsat sunuyoruz.

Bu eğitimde; girişimcilik konusunda gerekli olan bilgilere geniş bir açıdan bakma fırsatı yakalayacaksınız.

Bu Paket ile Alacağınız Eğitim Sertifikaları, Bu paketi aldığınızda sizlere Hologramlı Kimlik kartı hediye edilmektedir.

  • Satış ve Pazarlama
  • Marka Yönetimi
  • Liderlik Eğitimi
  • Stratejik Yönetim
  • Proje Yönetimi

 

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“Girişimcilik Eğitimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz:

Yardımcı Olmamı İster misin?