fbpx

Online Aile Koçluğu Eğitimi

-15%

Online Aile Koçluğu Eğitimi

800.00

Aile Koçluğu

Bu program Akademi Lider uzmanlık eğitimlerinin faydalı olanlarından bir tanesinde harika bir kampanya sizlerle. Aile Üzerine Eğitimler, Aile için Temel Psikoloji ve Koçluk Eğitimlerini tamamlayarak Aile Koçluğu Sertifikasına kavuşacaksınız.

Uluslararası standartlarda hazırlanmış bu program ile bir aile koçunun ihtiyaç duyacağı bilgileri edinmek ve bu bilgileri kullanma becerilerini geliştirmek isteyenler için harika bir fırsat sunuyoruz.

Açıklama

Aile Koçluğu Programı

Bu program Akademi Lider uzmanlık eğitimlerinin bir araya gelmesinden oluşmaktadır. Aile, Aile Koçları İçin Temel Psikoloji Eğitimi ve Koçluk Eğitimlerini Tamamlayarak AİLE KOÇU SERTİFİKASINA kavuşacaksınız.

Uluslararası standartlarda hazırlanmış bu program ile bir Aile Koçunun ihtiyaç duyacağı bilgileri edinmek ve bu bilgileri kullanma becerilerini geliştirmek isteyenler için harika bir fırsat sunuyoruz.

Aile Koçluğu yaptığınız süre boyunca, psikoloji üzerine bilgi ve becerilerinin yanında aile ve koçluk bilgi, becerilerini de iyi anlamalısınız. Bu eğitimde; Aile ve Koçluk konularında gerekli olan bilgilere geniş bir açıdan bakma fırsatı yakalayacaksınız.

Eğitimde bölümlerin takibi sizin de hızınıza bağlı olmak değişmektedir. Hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz. Hemen Alın Hemen Başlayın! Hemen Sertifikanıza Kavuşun!

Kimler Katılmalıdır?

Aile Koçluğunu meslek edinmek isteyenler,
Aile Koçluğu becerilerini geliştirmek isteyenler,
Aile Koçluğunda uzman yaklaşımları kullanmak isteyen profesyoneller,
Aile koçluğu alanında daha etkin ve başarılı olmayı amaçlayanlar,

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“Online Aile Koçluğu Eğitimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz:

Yardımcı Olmamı İster misin?