fbpx

Online İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanlığı

-14%

Online İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanlığı

300.00

Online İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanlığı Eğitimi

Bu program Akademi Lider uzmanlık eğitimlerinin bir araya gelmesinden oluşmaktadır. İnsan Kaynakları Yönetimi, Profesyonel Danışmanlık ve Psikoloji Eğitimlerini tamamlayarak İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanlığı Sertifikasına kavuşacaksınız.

Uluslararası standartlarda hazırlanmış bu program ile bir insan kaynakları yönetimi danışmanının ihtiyaç duyacağı bilgileri edinmek ve bu bilgileri kullanma becerilerini geliştirmek isteyenler için harika bir fırsat sunuyoruz.

Açıklama

İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanlığı Programı

Bu program Akademi Lider uzmanlık eğitimlerinin bir araya gelmesinden oluşmaktadır. İnsan Kaynakları ve Kariyer Uzmanlığı, Profesyonel Danışmanlık Programı, ve Psikoloji Uzmanlık Eğitimlerini Tamamlayarak İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ DANIŞMANI SERTİFİKASINA kavuşacaksınız.

Uluslararası standartlarda hazırlanmış bu program ile bir İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanının ihtiyaç duyacağı bilgileri edinmek ve bu bilgileri kullanma becerilerini geliştirmek isteyenler için harika bir fırsat sunuyoruz.

İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanlığı yaptığınız süre boyunca, insan kaynakları üzerine bilgi ve becerilerinin yanında profesyonel danışmanlık bilgi ve becerilerini de iyi anlamalısınız. Bu eğitimde; İnsan Kaynakları ve Kariyer, Psikoloji ve Danışmanlık alanında gerekli olan bilgilere geniş bir açıdan bakma fırsatı yakalayacaksınız.

Kimler Katılmalıdır?

İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanlığını meslek edinmek isteyenler,
İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanlığı becerilerini geliştirmek isteyenler,
İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanlığında uzman yaklaşımları kullanmak isteyen profesyoneller,
İnsan Kaynakları Yönetimi alanında daha etkin ve başarılı olmayı amaçlayanlar,
İnsan Kaynakları Yönetimi konusunda ekibinin daha etkin olmasını amaçlayanlar İnsan Kaynakları Yönetimi Programına katılabilirler.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Online İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanlığı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz:

Open chat
Yardımcı Olmamı İster misin?