fbpx

Online NLP Danışmanlık Eğitimi

Online NLP Danışmanlık Eğitimi

350.00

NLP Danışmanlığı Kursu

Bu program Akademi Lİder uzmanlık eğitimlerinin bir araya gelmesinden oluşmaktadır. NLP ve Profesyonel Danışmanlık Eğitimlerini tamamlayarak NLP Danışmanlık Sertifikasına kavuşacaksınız.

Uluslararası standartlarda hazırlanmış bu program ile bir NLP danışmanının ihtiyaç duyacağı bilgileri edinmek ve bu bilgileri kullanma becerilerini geliştirmek isteyenler için harika bir fırsat sunuyoruz.

Açıklama

NLP Danışmanlık Programı

Bu program Akademi Lider uzmanlık eğitimlerinin bir araya gelmesinden oluşmaktadır. NLP Practitioner Eğitimi ve Profesyonel Danışmanlık Eğitimlerini Tamamlayarak NLP DANIŞMANI SERTİFİKASINA kavuşacaksınız.

Uluslararası standartlarda hazırlanmış bu program ile bir NLP Danışmanının ihtiyaç duyacağı bilgileri edinmek ve bu bilgileri kullanma becerilerini geliştirmek isteyenler için harika bir fırsat sunuyoruz.

NLP Danışmanlığı yaptığınız süre boyunca, psikoloji üzerine bilgi ve becerilerinin yanında profesyonel NLP, profesyonel danışmanlık bilgi ve becerilerini de iyi anlamalısınız. Bu eğitimde; NLP ve Danışmanlık alanında gerekli olan bilgilere geniş bir açıdan bakma fırsatı yakalayacaksınız.

Eğitim Toplamda 100’ den Fazla Dersten Oluşmaktadır. Bu bölümlerin takibi sizin de hızınıza bağlı olmak değişmektedir. Hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz. Hemen Alın Hemen Başlayın! Hemen Sertifikanıza Kavuşun!

Kimler Katılmalıdır?

NLP Danışmanlığını meslek edinmek isteyenler,
NLP Danışmanlığı becerilerini geliştirmek isteyenler,
NLP Danışmanlığında uzman yaklaşımları kullanmak isteyen profesyoneller,
NLP alanında daha etkin ve başarılı olmayı amaçlayanlar.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“Online NLP Danışmanlık Eğitimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz:

Yardımcı Olmamı İster misin?