fbpx

Online Profesyonel Danışmanlık Eğitimi

-14%

Online Profesyonel Danışmanlık Eğitimi

300.00

Online Danışmanlık Eğitimi

Bu program Akademi Lider uzmanlık eğitimlerinin bir araya gelmesinden oluşmaktadır. Profesyonel Danışmanlık Eğitimini tamamlayarak Profesyonel Danışmanlık Sertifikasına kavuşacaksınız.

Uluslararası standartlarda hazırlanmış bu program ile bir profesyonel danışmanın ihtiyaç duyacağı bilgileri edinmek ve bu bilgileri kullanma becerilerini geliştirmek isteyenler için harika bir fırsat sunuyoruz.

Açıklama

Profesyonel Danışmanlık Programı

Danışmanlar günümüz dünyasında en çok talep gören ve kuruluşlara pek çok sorunun üstesinden gelmede yardımcı olan kişilerdir. Her danışman ve danışmanlık birbirinden farklıdır. Hepsinin belirli ortak özellikleri vardır. Bunlar genelde; belli bir konuya hakimiyet, bağımsızlık ve tarafsızlık olarak görülür. İşte bu ölçüde sizlere danışmanlık sürecinizde katkı sağlamak ve profesyonel danışmanların ihtiyacı olan pratik bilgi ve öngörüleri sizlerle paylaşmak için harika bir program hazırladık.

Bu eğitimde bulunan dersleri Tamamlayarak DANIŞMAN SERTİFİKASINA kavuşacaksınız.

Uluslararası standartlarda hazırlanmış bu program ile bir Danışmanın ihtiyaç duyacağı bilgileri edinmek ve bu bilgileri kullanma becerilerini geliştirmek isteyenler için harika bir fırsat sunuyoruz.

Kimler Katılmalıdır?

Danışmanlığı meslek edinmek isteyenler,
Mevcut mesleklerinin yanında Danışmanlığı profesyonel olarak yapmak isteyenler,
Danışmanlıkta uzman yaklaşımları kullanmak isteyen profesyoneller,
Danışmanlık ile verimliliği ve etkinliği artırmak isteyen yöneticiler Profesyonel Danışmanlık Programına katılabilirler.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“Online Profesyonel Danışmanlık Eğitimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz:

Yardımcı Olmamı İster misin?