fbpx

Online Yönetici Asistanlığı Eğitimi

-13%

Online Yönetici Asistanlığı Eğitimi

650.00

Online Yönetici Asistanlığı Eğitimi

Bu program Akademi Lider uzmanlık eğitimlerinin bir araya gelmesinden oluşmaktadır. Yönetici Asistanlığı Eğitimini tamamlayarak Yönetici Asistanlığı Sertifikasına kavuşacaksınız.

Uluslararası standartlarda hazırlanmış bu program ile bir yönetici asistanının ihtiyaç duyacağı bilgileri edinmek ve bu bilgileri kullanma becerilerini geliştirmek isteyenler için harika bir fırsat sunuyoruz

Açıklama

Online Yönetici Asistanlığı Eğitimi

Satınalma Uzmanlığı Programı

Yönetici asistanı; örgütsel ve yönetsel yaşamda yöneticinin en yakın danışmanı ve yardımcısı olarak kendisinin ve ailesinin bir parçasıdır. Yönetici asistanı, örgütte yöneticinin resmi işleri kadar, özel işlerini de yürüten; zaman zaman ailesi, akrabaları ve arkadaşları ile görüşen; yöneticinin resmi ve özel yaşamına giren; onun sırlarını, çıkarlarını, hesaplarını, alışkanlıklarını, özelliklerini, istek ve beklentilerini, hedeflerini bilen kişidir. Yönetici asistanı yöneticinin, çalışma yaşamının ortağıdır.

Online Yönetici Asistanlığı eğitiminde yönetici asistanlarının gerçek bir yönetici yardımcısı olmalarını sağlayan ve böylelikle onları yöneticinin çalışma yaşamının ortağı konumuna getiren konulara yer verilmektedir.

Bu program ile YÖNETİCİ ASİSTANI SERTİFİKASINA kavuşacaksınız.

Eğitim Toplamda 65 Dersten ve 5 Ekten Oluşmaktadır. Bu bölümlerin takibi sizin de hızınıza bağlı olmak değişmektedir. Hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz. Hemen Alın Hemen Başlayın! Hemen Sertifikanıza Kavuşun!

Kimler Katılmalıdır?

Yönetici asistanlığını meslek edinmek isteyenler,
Yönetici Asistanlığı sürecinde uzman yaklaşımları kullanmak isteyen profesyoneller,
Yöneticileriyle iletişimde daha etkin ve başarılı olmayı amaçlayanlar,
Asistanlarının verimliliği ve etkinliği artırmak isteyen yöneticiler,

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Online Yönetici Asistanlığı Eğitimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz:

Open chat
Yardımcı Olmamı İster misin?