fbpx

Perakende, AVM ve Mağazacılık Yönetimi Eğitimi

Perakende, AVM ve Mağazacılık Yönetimi Eğitimi

650.00

AVM ve Mağaza yöneticiliği zor ve kapsamlı bir görevdir. Bu görevi gerektiği gibi yerine getirmek için bilgi, beceri ve yeteneğe sahip olmak gereklidir. Bu alanda tecrübe edinmek kişinin kişisel gelişiminde oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu eğitim ile sizlere mağaza yönetimini öğrenmenize ve tecrübe kazanmanızı sağlayacak bazı yollar ve teknikler önererek üstesinden nasıl gelebileceğinizi anlatıyoruz.

Açıklama

Perakende, AVM ve Mağazacılık Yönetimi Akademisi

Bu Akademi Uzaktan Eğitim İmkanıyla Türkiye’de İlk ve Tek

6 Adet Uluslararası Sertifika ve Tüm Bunlara Ek Olarak 1 Adet AVM ve Mağaza Yöneticiliği Sertifikası

AVM ve Mağaza yöneticiliği zor ve kapsamlı bir görevdir. Bu görevi gerektiği gibi yerine getirmek için bilgi, beceri ve yeteneğe sahip olmak gereklidir. Bu alanda tecrübe edinmek kişinin kişisel gelişiminde oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu eğitim ile sizlere mağaza yönetimini öğrenmenize ve tecrübe kazanmanızı sağlayacak bazı yollar ve teknikler önererek üstesinden nasıl gelebileceğinizi anlatıyoruz

Uluslararası standartlarda hazırlanmış bu program ile bir yönetici, mağaza personeli ya da iş adamı profilinde olan birinin ihtiyaç duyacağı bilgilerini edinmek ve bu bilgileri kullanma becerilerini geliştirmek isteyenler için harika bir fırsat sunuyoruz.

Bu eğitimde; avm ve mağaza yönetimi kavramı ve stratejik yönetim konusunda gerekli olan bilgilere geniş bir açıdan bakma fırsatı yakalayacaksınız.

Bu Eğitimde Hangi Programlar Var?

Mağaza Yönetimi Uzmanlığı Eğitimi

Profesyonel Yöneticilik Eğitimi

Problem Çözme Teknikleri Eğitimi

İşletmelerde Hile Yönetimi Eğitimi

CRM Müşteri İlişkileri Yönetimi Uzmanlığı Eğitimi

Satış Liderliği & Eğitmenliği Eğitimi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Perakende, AVM ve Mağazacılık Yönetimi Eğitimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz:

Open chat
Yardımcı Olmamı İster misin?