fbpx

PROFESYONEL KARİYER EĞİTİM PAKETİ

PROFESYONEL KARİYER EĞİTİM PAKETİ

500.00

Alacağınız Profesyonel Uzmanlık Eğitimleri:

1- İnsan Kaynakları Eğitimi (MEB ONAYLI)
2- Halkla İlişkiler (DEVLET ÜNİVERSİTESİ ONAYLI)
3- Temel Muhasebe ve Finansman (DEVLET ÜNİVERSİTESİ ONAYLI)

Açıklama

Günümüzde hemen hemen her şirketin İnsan Kaynakları departmanı bulunmaktadır. Şirketler verdiği önemli kararlarda İnsan Kaynakları Departmanına ihtiyaç duyar. İnsan Kaynakları bir şirketin işe alımlarından, çalışma saatlerine kadar personelin özlük dosyası işlemlerinden, iş yerinde yaşadıkları sorunlara kadar tümüyle ilgilenen bir bölümdür. Yani kısacası İnsan Kaynakları bir kuruluşun kalbidir.

Halkla İlişkiler; kişi, kurum ve organizasyonların stratejik iletişim çalışmaları ile yaratılmak istenilen imajın, karşılıklı iyi niyet prensipleri üzerine inşa edilerek iletişim kurulması sanatıdır. Halkla İlişkiler eğitimi almış biri özel veya devlet her kurumda çalışabilir. En kısa bağlamda yapacağı iş; çalıştığı kişi, kişiler veya kurum için toplumun gözünde imajı pozitif ve devamlı tutmaktır. Yani kurumun dış dünyayla bağlantısını sürdüren vazgeçilmez bir departmandır.

Temel Muhasebe ve Finansman: Temel muhasebede amaç para kazanma amacı olsun olmasın tüm kurumların gelir ve giderlerini raporlamak ve takip etmektir. Genel muhasebe tüm işletmeler için hayati bir önem taşımaktadır. Zor bir işlem olan genel muhasebe mutlaka muhasebe konusunda uzman birisinin ellerine emanet edilmelidir. Bundan dolayı muhasebe ve finans eğitimi alan kişiler tüm kurumlarda kendilerine iş imkanı yaratabilmektedir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“PROFESYONEL KARİYER EĞİTİM PAKETİ” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz:

Yardımcı Olmamı İster misin?