fbpx

Yaşam Koçluğu Eğitimi

-14%

Yaşam Koçluğu Eğitimi

950.00

Yaşam Koçluğu Eğitimi  – Yaşam Koçu Olmanıza Bir Adım Kaldı… Ayrıca Hemen Başlayın (Uzaktan Eğitim İmkanıyla Türkiye’de Tek)

Uluslararası Bir Yaşam Koçu Olmak İster Misiniz? O Zaman Doğru Yerdesiniz.

Akademi Lider Yaşam Koçu olmak ve bu mesleği edinmek isteyenlere harika bir eğitim sunuyor. Sizin için uluslararası standartlarda öyle zengin bir eğitim hazırladık ki içinde sadece koçluk eğitimleri değil, psikoloji ve NLP derslerini de ekledik. Bu sayede diğer yaşam koçlarından her zaman bir adım önde olacaksınız.

Profesyonel Olmanın En Prestijli Adresi Akademi Lideri… Akademi Lideri’nin VIP Ailesine Katılmak İçin Sizi Davet Ediyoruz.

Güncelleme: Profesyonel Bir Meslek Olarak Koçluk Eğitimi & Sertifikası

Kendi Koçluk Ofisinizi Kurmanız Artık Mümkün! Tecrübelerinizi Gelire Döndürün.

Koçluk, Türkiye Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından bir meslek olarak tanımlandı. Bu eğitim koçluk standartlarına uyumunuzu kolaylaştırmak ve kendi işinizi kurmanız için hazırlanmıştır.

Açıklama

Yaşam Koçluğu Eğitimi

Yaşam Koçu kimdir? Yaşam koçu olmak hangi sorumlulukları beraberinde getirir? Bir yaşam koçu olarak hangi konulara hakim olmalısınız? Bir bireye koçluk hizmeti sunarken nelere dikkat etmelisiniz? Sizi “yaşam koçu” yapacak unsurlar nelerdir?

İşte “Yaşam Koçluğu Eğitimi” ile bu sorulara cevap bulacaksınız.

Yaşam Koçluğu; yaşamın her alanında çalışmalarını sürdüren kişilere, istedikleri hedeflere ulaşma yolunda süreci hızlandırmaya yardımcı olan bir süreçtir.

Yaşam Koçluğu Eğitimi ile bireyler, yaşam koçluğu hizmeti vermek için, kendilerini ileriye taşıyacak unsurların farkına vararak kendi gelişimleri ve performanslarının  artmasına katkıda bulunurlar.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Yaşam Koçluğu Eğitimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz:

Yardımcı Olmamı İster misin?