fbpx

Güzellik Uzmanlığı Eğitimleri

Güzellik Uzmanlığı Eğitimleri

Ruhsat almak isteyenler, yurtdışında çalışmak isteyenler, mesleğini icra edip belgesi olmayanlar verdiğimiz eğitimler ile hayatınıza yeniden yön verebilirsiniz.

Kayıt Ol

Eğitimlere Katıl

Uluslararası Belgeler ile Profesyonel Olarak Çalış!

Sürekli Eğitim Merkezi

Devlet Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Onaylı Belgeler

Profesyonel Sunum

Sunum yeteneğini geliştirmek isteyenler

Uluslararası Geçerli

Alacağınız belgeler uluslararası ve ömür boyu geçerliliğe sahiptir.

Profesyonel Olacaksınız

Çalıştığınız alanında kendinizi geliştirme imkanı yakalayacaksınız.

Hakkında

Bu program eğitimci eğitimi almış eğitmenlerin bu seviyeyi ileri taşımalarına yönelik tasarımlanmıştır.Eğitimde ustalaşmak sonsuz bir derya gibidir. Birçok dinamiği içinde barındıran eğitim profesyonelleştikçe aslında doğallaşan bir süreçtir. Eğitimci ilk zamanlarında maske takar, sonra o maskeyi çıkarır. Kendisi olmaya başlar.

Profesyonel eğitimci seviyesinde katılımcılarınızın ileri seviyede bakış açılarını değiştirebilmeyi ve olaylara farklı bir algı ile bakabilmelerini sağlayabilecek yetkinlikler alırsınız.

Önemli Uyarı:

Gerek Yurt içi ve Gerekse Yurtdışı Dernek, Kuruluş veya Federasyonlar her ne ad altında olursa olsun tek başlarına eğitim ve eğitimci sertifikası veremez ! ya 5580 sayılı kanuna tabi MEB kurumları ile yada 2547 sayılı YÖK’e Bağlı Üniversite ile verecekleri eğitimin legal ruhsatlarına binayen protokol ile çalışabilirler. Bu hususta şüphesi olanlar bulunduğu ilde yer alan valilikler bünyesindeki İl dernekler müdürlüğüne sorup teyit alabilirler.

Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Formu DoldurunuzEğitim Koordinatörlerimiz Sizleri Form Bilgileri Üzerinden Bilgilendirecektir.

Yardımcı Olmamı İster misin?