fbpx

KİŞİSEL GELİŞİM ve KARİYER ZİRVESİ

KİŞİSEL GELİŞİM ve KARİYER ZİRVESİ

KİŞİSEL GELİŞİM ve KARİYER ZİRVESİ

Eğitimimiz Cumartesi ve Pazar olmak üzere iki gündür. Saat 11’de başlayıp aksam 5’e kadar devam edecektir. Eğitim boyunca aralar verilecektir.

İlk günkü eğitiminiz NLP, KİŞİSEL GELİŞİM, KOÇLUK ve LİDERLİK EĞİTİMİ OLACAKTIR. Bu anlamda hayata bakış açışınızı değiştirecek, farkındalık yaratacak ve insanlar ile iletişiminiz kuvvetlendirecek öğrenirken aynı zamanda hem gülüp hem de keyif alacağınız çok güzel bir eğitimdir. Ayıca takım çalışması etkili iletişim gibi eğitimleri bugün birçok işyeri firmalar kurum ve kuruluşlar personellerine aldırmak için başvuru yapmaktalar.

İkinci günkü eğitiminiz ise; ISO 9001: KYS VE İÇDENETÇİLK EĞİTİMİ OLUCAK. Kişisel gelişim eğitiminizi Hocaların hocası unvanına sahip dünya devi olarak isim yapmış NLP ve motivasyon uzmanı, kişisel gelişim alanında tam 16 kitap yayınlamış ünlü yazar, kişisel gelişimci ve aynı zamanda konfederasyonumuzun başkanı da olan PROF. DR. ALİ İLSEVEN hocamız verecektir. Koçluk ve ISO eğitimleri için de yine akademisyen hocalarımız sizlerle olacak.

Proje kapsamında Eğitim sonunda bizden, birebir eğitimlerin haricinde uzaktan eğitim desteği ve videolu anlatımlarla da destek alacağınız 18 adet sertifika alacaksınız.  Bu belgelerimiz kariyer ve işe alımlarda çok çok önemli, CV’nize destek oluşturabileceğiniz, tercih edilen olmanızı sağlayacak, kariyer yolculuğunda sızı öne çıkartacak ki birçoğu da artık iş başvurularınızda zorunlu tutulan belgelerdir.

SERTİFİKA İÇERİĞİ VE ÜCRETLERİ NEDİR?

Sertifikalarımız ISO 9001 KYS ve Kişisel Gelişim Sertifikaları Olmak Üzere İki Paketten Oluşmaktadır.

Birinci Paket:

 1. PAKET OLARAK ADLANDIRDIĞIMIZ KYS SERTİFİKA SETİMİZİN İÇERİSİNDE;
 2. ISO 9001 2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ
 3. ISO 9001 2008 İÇ TETKİKÇİ (İÇDENETÇİ MESLEK BELGESİ)
 4. STRATEJİK YÖNETİM
 5. OHSAS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
 6. ISO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
 7. ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ
 8. RİSK YÖNETİM SİSTEMİ
 9. ISO 9001-2015 REVİZYON BELGESİ
 10. ISO 27001 BİLGİ GÜVELİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ

+PROF. DR. ALİ İLSEVEN İMZALI REFERANS MEKTUBU

İkinci Paket Olarak Adlandırdığımız Kişisel Gelişim Sertifika Setimizin İçerisinde;

 • ETKİLİ İLETİŞİM BEDEN DİLİ İMAJ YÖNETİMİ
 • BİREYSEL KOÇLUK
 • LİDERLİK
 • NLP PRATİSYENLİK
 • SATIŞ PAZARLAMA İKNA TEKNİKLERİ
 • TAKIM ÇALIŞMASI VE YÖNETİM BECERİLERİ
 • STRES VE ZAMAN YÖNETİMİ
 • ETKİLİ KONUŞMA VE DİKSİYON
 • CV OLUŞTURMA VE MULAKAT TEKNİKLERİ
 • MEB ONAYLI EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ

+PROF. DR. ALİ İLSEVEN İMZALI REFERANS MEKTUBU

Olmak Üzere Toplam 10 Adet Sertifika ve Bir Tane De 600 Saatlik Eğitim CD’niz Kimlik Kartı   ve 16 Kitap Bulunur. Alacağınız her bir sertifikanın uzaktan eğitim yöntemi ile desteği bulunaktadır. Size vereceğimiz 600 saatlik eğitim CD’si ve aynı zamanda uzaktan eğitim sistemimiz ile eğitiminizi online olarak da destekliyoruz.

Fiyat ve detaylı  bilgi için aşağıdaki linkten form doldura bilirsiniz:

[ninja_form id=140]

DİKKAT!!! KPSS Sınav Mülakatlarında ve Özel Sektör işe Alımlarında Bu Eğitim Sertifikaları Muhakkak İstenmektedir. 

Sertifikalar ne işime yarayacak? İş hayatımızda etkisi nasıl olmaktadır?
Eğitim sertifikaları iş hayatınızda aktif olarak kullanabileceğiniz kurumsal belgelerdir. Kişisel gelişim belgelerinizle mülakatlarınızda etkili iletişim ve beden dilinizi göstererek işvereni etkileyebilir, belgelerinizle rakiplerinizden bir adım daha önde olabilirsiniz. Kişisel gelişim eğitimleri Hayata bakış açışınızı değiştiricek,farkındalık yaratıcak ve insanlar ile iletişiminiz kuvvetlendirecek öğrenirken aynı zamanda keyif alacağınız çok güzel bir eğitimdir. Ayıca takım çalışması etkili iletişim gibi egıtımlerı bugun bırcok işyeri firmalar kurum ve kuruluşlar personellerine aldırmak ıcın başvuru yapmaktalar. Sız bu egıtımı almış ve aynı zamanda belgelerını bulunduran kısıler olarak ıs başvurunuzu yapar ya da su anda mevcut calıstıgınız bır ıs yerınız var ıse yükselmek adına cok daha avantajlı olucaksınızdır.

Kalite Yönetim Sistemleri belgeleri ile kurumsal firmalarda Kalite Yönetim Temsilcisi, Kalite Yönetim Şefi, Kalite Müdürü, Kalite İç Denetçisi gibi pozisyonlarda çalışabilir, aynı zamanda Kalite konusunu meslek edinebilirsiniz. Kurumsal firmalar genellikle kalite standartlarıyla çalışmaktadır. Ve Personelinin de kalite standartlarını bilmesini ister. Personel seçerken personelinin de kalite yönetim sistemi eğitimlerini almış olması, sizlerin seçilen özel kişiler olmanızı sağlar.
Sadece diploma ya da İngilizce bilgisi ile günümüzde iş bulmak imkansız hale geldi maalesef ki. Dolayısıyla artık iş verenlerin de beklentisi artmış durumda. Hepimiz unıversıtelerın bır takım farklı bolumlerınden mezun olduk ama kabul etmek gerekır kı sadece bır dıploma ıle cok da kabul gormuyoruz maalesef. Bu doğrultuda iş ilanlarını ınceledıgımızde genellikle goruyoruz kı uluslararası standartlar hakkında bilgisi olan kişiler işverenler tarafından tercih nedeni oluyorlar. Bu anlamda mutlaka dıplomamızın yanında bu tarz egıtımlerle kendımızı desteklemıs olursak bır adım onde olacağımız suphesizdir.

 

Sertifikaların en çok etkili olduğu sektörler hangileridir?

Eğitim Sertifikaları; Devlet kurumlarında, Kamu kuruluşları ve Bakanlıklarda, Sağlık sektöründe, üretim yapan kurumsal firmalarda, bankalarda, Çağrı Merkezlerinde, Fabrikalarda, Danışmalık Firmalarında, Gıda Sektöründe, Okullarda, Eğitim şirketlerinde ve bunun gibi aklınıza gelen tüm kurumsal firmalarda sertifikalarınızı kullanabilirsiniz.

 

Neden ISO (Kalite Yönetim Sistemleri) firmalar için bu kadar önemlidir?

İSO tüm sektörlerde rahatlıkla kullanılan bir sistemdir. Buradaki önem, İSO’nun şirketlere kalite sistemi getirmesi ve bu sistemin altına inmeden çalışmalarını yaparak kaliteyi belli bir standartta tutmasını sağlamasıdır. Böylece şirketler globalleşen dünyada ayakta durabilecek ve rakipleriyle daha kolay mücadele edebilecek duruma gelecektir.

Sertifikaların ödemesini nasıl yapabilirim ?

Bizler kurumun Eğitim koordinatörleriyiz, siz de uygun görür iseniz bizde bızde bulunan önkaydınızı  onaylayıp işlemınızı başlatabılırız.Ödemenizi resmisertifikalar.com adresinde bulunan kuruma ait resmi banka hesap numaralarına havale yapabilirsiniz.

Aynı zamanda  ve kredi kartı yoluyla da ödemelerinizi maksimum 12 taksit veya tek çekim yapabilirsiniz.

Sertifika kimlik kartı nedir?

ULUSLARARASI GEÇERLİLİĞE SAHİP, KONTROLÜ MÜMKÜN OLAN, SERTİFİKA KİMLİK KARTIMIZ ALACAĞINIZ BELGELERIN YANINDA HEDİYEMİZDİR. ALACAĞINIZ EĞİTİM SERTİFİKALARININ YANINDA VERİLEN SERTİFİKA KİMLİK KARTI İLE, TÜM DÜNYADA GEÇERLİLİĞE SAHİP, YÜKSEK GÜVENLİKLİ VE HOLOGRAMLI, BU AKILLI KİMLİK KARTI SAYESİNDE YANINIZDA BELGE TAŞIMANIZA GEREK KALMAYACAK.

Sertifikalı eğitimlerde tüm dünyada “DOĞRULANABİLİR” Sertifika Kimlik Kartı uygulaması başlamış olup, kağıt sertifika, diploma ve üyelik belgeleri, yerini artık, “Sertifika Kimlik Kartılarına” bırakıyor. Akıllı sertifika Kimlik Kartı”uygulaması tüm dünyada uluslararası gerçek akreditasyona sahip, resmi kurumlarda hızla yaygınlaşmaya başlamıştır. Dünyanın her yerinde belgelerin doğruluğunu sorgulamak için “Akıllı Sertifika Kimlik Kartı”nın arkasındaki Kare kodu nu Akıllı telefonlarınıza indireceğiniz QR Kod uygulaması ile kimlik ve belge onaylarını kontrol edebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yardımcı Olmamı İster misin?