fbpx

KONYA UZMAN EĞİTMENLİK EĞİTİMLERİ

KONYA UZMAN EĞİTMENLİK EĞİTİMLERİ

Uzman eğitmenlik projesi MEB’na bağlı kurum ve kuruluşlar, devlet üniversiteleri, vakıflar ve içişleri bakanlığına bağlı ÜST STK’lar ile eğitim danışmanlık kurumlarımızın ortak iş birliği ve protokolünde hazırlanmıştır. Bu projeyle eğitmen olabilmek, kendi danışmanlık merkeziniz ya da eğitim kurumunuzu açabilmek veya kendinizi geliştirmek için almak isteyebileceğiniz tüm eğitim başlıkları tek bir eğitim adı altında toplandı.
UZMAN EĞİTMEN PROJESİ SADECE PROF. DR. ALİ İLSEVENİN ÖNCÜLÜĞÜNDE 2014 yılından bu yana her yıl, müfredatına yeni ve güncel eğitimler ekleyerek, yılda sadece 1 kez gerçekleştirilen büyük bir eğitim organizasyonudur. Bugüne kadar bu proje ile birçok eğitimci yetiştirilmiş, birçok istihdam alanı yaratılmış ve yine bu proje ile eğitim ailemiz, şubeleşerek büyümüştür.  UZMAN EĞİTMEN PROJESİ bu yıl 5. Dönemini gerçekleştirme üzere KONYA’DA..

UZMAN EĞİTMEN PROJESİ AMACI

Bu proje kapsamında Kişisel Gelişim Sektörünün dünya devlerinden olan Sayın Prof. Dr. Ali İLSEVEN; 20 yıllık bilgi ve tecrübesini sizinle paylaşıyor. Bugüne kadar ülkemiz insanına balık yemek öğretildi, balık tutmak değil. Artık balık tutmak zamanıdır. Bu eğitimleri sizler de verebileceksiniz, üstelik gelirin tümü sizin. Projemizin temel amacı; Türkiye’de genel olarak işsizliği minimuma indirerek, her personelin daha verimli ve bilinçli bir şekilde çalışarak performansını yükseltmek ve Ülkemizi, Ülke insanımızı kalkındırmaktır.

BU EĞİTİMİ NEDEN ALMALIYIM ?

 • EĞİTMENLİK SERTİFİKA PROGRAMI ile birlikte siz de yaşam enerjinizi etkili bir şekilde kullanabilir, BİOENERJİST olarak uygulayıcılık becerilerini kazanarak ihtiyacı olan kişilere uygulayabilirsiniz.
 • Türkiyede ilk ve tek Biyoenerji ne NLP alanında uluslararası ÜNİVERSİTE ONAYLI BELGELENDİRME YETKİSİNİNE SAHİP EĞİTİM KURUMUMUZ, PROF.DR. ALİ İLSEVEN’İN ÖNCÜLĞÜNDE bilgi ve birikimlerini sizinle paylaşıyor.
 • Eğitim sonunda aldığınız belgeler ile bizimle çalışabilir, kurumumuz bünyesinde eğitim ve belgelendirme yapabilirsiniz.
 • EĞİTİM SONUNDA HAK EDECEĞİNİZ BELGELER:
  1. UYGULAMALI BİOENERJİ EĞİTİMİ
  2. NLP EĞİTİMİ
  3. YAŞAM KOÇLUĞU EĞİTİMİ
  4. M.E.B EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ

Kimler Katılabilir?

Bu Projeye hangi alanda hangi meslekte olursa olsun, 18 yaşını doldurmuş her birey katılabilir. Bu eğitimlerle sağlayacağınız kazanımı; hem meslek olarak, hem ek iş olarak, hem de kendi sosyal hayatınıza pozitif bakış açısı katmak, amaç ve hedeflerinize emin adımlarla yürümek adına kullanabilirsiniz. Ayrıca; şu anda herhangi bir kurumda çalışan bireylerimiz için; aldığınız bu eğitimler ve yetki belgelerinizle; bağlı bulunduğunuz kurumda statünüzü yükseltebilirsiniz. Öğrenimlerine devam eden öğrencilerimiz için ; mezuniyet sonrasında hiç beklemeden yetkin ve bu alanda uzmanlaşmış bireyler olarak kendi işinizin patronu olabilirsiniz.
ÖNEMLİ UYARI : Gerek Yurt içi ve Gerekse Yurtdışı Dernek, Kuruluş veya Federasyonlar her ne ad altında olursa olsun tek başlarına eğitim ve eğitimci sertifikası veremez ! ya 5580 sayılı kanuna tabi MEB kurumları ile yada 2547 sayılı YÖK’e Bağlı Üniversite ile verecekleri eğitimin legal ruhsatlarına binayen protokol ile çalışabilirler. Bu hususta şüphesi olanlar bulunduğu ilde yer alan valilikler bünyesindeki İl dernekler müdürlüğüne sorup teyit alabilirler.
DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN ASAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ EN KISA SÜREDE EĞİTİM DANIŞMANLARIMIZ TARAFINIZA ULAŞARAK BİLGİLENDİRME YAPACAKTIR.

 

Bioenerji; Tıbbın pes ettiği yerde en çaresiz hastalıkları bile iyileştiren içsel enerjidir.

Bioenerji incelemelerinin yapıldığı Doğu Avrupa ülkelerinde biyoenerjiye dayalı birçok uygulama ve tedavi teknikleri geliştirilmiştir.

Bioenerji dünyanın birçok büyük ülkesinde tıbbi literatüre girmiş ve hastalara hizmet olarak sunulmaya başlamıştır. Bu ülkeler arasında Japonya, Rusya, İngiltere, Azerbaycan ve Batı Avrupa ülkeleri bulunmaktadır.

Bioenerji, 1976 Yılında Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından tamamlayıcı tedavi yöntemi olarak kabul edilmiştir.

Bioenerji orijinal adıyla bioenergy, “Yaşam” anlamına gelen “bio” sözcüğü ve “enerji” kelimelerinin birleşiminden oluşmuştur. Evrensel enerji veya Yaşam enerjisi anlamlarına gelir. Evrensel enerji veya yaşam enerjisi anlamlarına gelir. Temel işlevi, evrende ve tüm canlılarda bulunan kozmik enerjiyi “şifa” ‘ya kanal olmak maksadıyla kullanmaktır. Bioenerji ilk kez Avusturyalı Hekim ve Psikanalist Wilhelm Reich tarafından kullanılmıştır. Reich, bioenerji terimini sadece “vücuttaki yaşam enerjisi” anlamında kullanmıştır. Biyoenerjiye Sanskritçe de Prana adı verilir. Bu enerjiye Japonlar Ki, Çinliler ise Chi demektedir.

Yaşam enerjisi olarak da adlandırılan bioenerji evrende var olan enerjinin kişinin vücuduna aktarılmasıdır. Bioenerji zihinsel, fiziksel ve ruhsal bedenimizi tamamıyla etkilemektedir. Evrenden aldığımız bu enerji vücut dinamiğine, bağışıklık sistemine metabolizma ve hormonlar üzerine etki eden güçtür. İnsanların vücudunu çevreleyen elektromanyetik alanın birçok önemli fonksiyonu vardır. İnsan aurası, fiziksel bedeni çevreleyen ve çeşitli renklerde algılanan bir enerji alanıdır. Bu alan bedeni her yönden sarar. Üç boyutludur. Sağlıklı bir bireyde, bedenin çevresinde elips ya da yumurta şekli oluşturur. Bedenin çevresinde 2,5-3 m olduğu kabul edilir. Birey spritüel olarak geliştikçe arasının enerjetik titreşiminin arttığı ve buna bağlı olarak fiziksel olarak sağlıklı olacağı hem de dışsal güçlerden o oranda az etkileneceği kabul edilir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yardımcı Olmamı İster misin?