fbpx

PROF. DR. ALİ İLSEVEN’DEN ÜCRETSİZ EĞİTİM İMKANI

PROF. DR. ALİ İLSEVEN’DEN ÜCRETSİZ EĞİTİM İMKANI

 

Hocaların Hocası, PROF. DR. ALİ İLSEVEN’DEN ücretsiz eğitim imkânı. Pandemi döneminde yurtdışında yaşayan ve Türkçe konuşan vatandaşlarımızın ücretsiz bir şekilde “PSİKOLOJİ EĞİTİM PAKETİNDEN” yararlanmasını sağlıyoruz.

NLP EĞİTİMİ İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ
NLP Prastisyenlikten edindiğiniz bilgilerle bir üst basamak olan NLP Master Pratisyenlik seviyesine geçersiniz Lakin Pratisyenlikten edindiğiniz bilgiler ve uygulamalarla profesyonel sunumlar hazırlayabilir kişisel gelişim seminerleri düzenleyip katılanlara Hedef Belirleme, iletişim modelleri uygulama,negatif çapalarından korkularından kurtulma, modelleme teknikleri ile başarı elde etmelerini sağlarsınız.

NLP NEDİR?
Sinir Dili Programlama, dilimize daha basit çevirecek olursak, Algısal Davranış Kontolü manasına gelmektedir. “‘Neuro-Linguistic Programming’ ifadesinin Türkçe’si ‘Sinir Dili Programlaması’dır” NLP’yi Bir çoğunuz kitaplarda okudu, bir kısmınız yakınlarından dinledi, şimdi ise yaşama zamanı geldi.

NE İŞE YARAR?
NLP’nin Temel Eğitimi olan Pratisyenlik eğitimini aldığınızda, kendinizle ve başkalarıyla kurmuş olduğunuz iletişimi inanılmaz seviyede pekiştirmeyi öğrenirsiniz. Bu eğitimde kendi potansiyelinizi ve öz kaynaklarınızı açığa çıkarıp, nasıl daha etkili biçimde kullanabileceğinizi, yaratıcılığınızı geliştirmeyi ve yeni öğrenme stratejilerini yaşama entegre etmeyi öğreneceksiniz. Tutsak ruh hallerinden kurtulup saniyeler içerisinde özgüven ve enerji dolu ruh hallerine geçiş yapmayı ve yaşam kalitenizi artırmayı öğrenirsiniz. NLP metodoloji ve teknolojisini tamamen kullanmak için adımlarınızı attıktan sonra hayatta sizi bekleyenleri bir hayâl edin… aileniz, eşiniz ve arkadaşlarınızla daha tatminkâr ilişkiler, eğitimde muhteşem sonuçlar alabilmek için dehânıza erişim, iş hayatında daha büyük başarılar ve hayatınızın her alanında daha fazla zenginlik… NLP Pratisyenlik insan olarak gerçek potansiyelinizin farkına varmanız için bir başlangıçtır. NLP Pratisyen eğitiminin içeriği üniversitelerde, iş dünyası eğitimlerinde ya da kitaplarda bulunmaz- bu bilgiler sizin içinizde gizli. Dehânız içinizde emrinizi bekliyor ve bu program size uyanışınızın anahtarını verecek.

NLP PRATİSYENLİK İLE BAŞARIYI NASIL SAĞLARSINIZ
Bir kişinin farkında olmadan elde ettiği başarıyı, alt modalitelerini çıkararak, aynı kişide tekrar kısa yoldan uygulayarak ya da başka bir kişinin alt modalitelerini, ilk kişinin modaliteleriyle değiştirilmesini sağlayarak, ikinci kişinin de aynı başarıyı sağlamasıdır. Kısaca başarılarına imrendiğiniz kişilerin elde ettiği başarıyı NLP teknikleri ile Aynalayıp modelleyerek sizlerinde aynı başarıyı sağlamanızdır.

NLP İLE GELECEĞİNİZİ YARATMAK
İster üniversite öğrencisi olun, ister işadamı, anne, baba ya da ister meraklı bir insan. Geleceğinizi nasıl programlayacağınızı öğrenmenin son derece faydalı olduğu konusunda hemfikir olacaksınız. Bir düşünün, Nlp ile yeni stratejiler öğreniyorsunuz ve hayallerinizin bile ötesinde sonuçlarla sınavlarınızı geçiriyorsunuz!.. Ya da belki de iş hayatınızda bu aldığınız eğitim teknikleri ile başarılı bir iletişim kurup arzu ettiğiniz, hayalin kurduğunuz başarılı bir geleceğin kapılarını aralıyorsunuz.

NLP Yİ NERELERDE KULLANABİLİRİZ DEDİĞİMİZDE
Genel olarak;
Eğitimde
Sağlıkta
İş Dünyasında
Çocuk Eğitiminde
Kişisel Gelişimde
Psikoterapide kullanabiliriz.

UYGULAYAN KİŞİYE NELER KATAR DEDİĞİMİZDE İSE
İsteklerinizi davranışa dönüştürebilmek
İletişim ve esneklik becerilerinizi geliştirmek
İstenmeyen davranışlarınızdan kurtulmak
Geçmişin negatifliklerinden kurtulup anı yaşamak
Bilinçaltınızın gücünü keşfetmek ve kullanmak
Hedefler koymak, gerçekleştirmek ve başarınızı sürekli kılmak
Stresi olumlu bir kaynağa dönüştürmek
İç dünyanızın kontrolünü ele alarak pozitif düşünmek
Arzuladığınız değişimi ve gelişimi gerçekleştirmek
İnanç ve değerlerinizle çatışmadan yaşamak
Sınav Kaygısını Başarıya Dönüştürmek
*Dikkat Eksikliği
Planlı ve Sistemli Ders Çalışma Alışkanlığı
Özgüven Eksikliği
Zaman ve Önceliklerin Yönetimi
İş Yaşamında Başarının Anahtarı
Satış-Pazarlama Teknikleri ve İkna
Yöntemleri
Hizmet Kalitesi ve Müşteri Odaklılık
Modern Yönetim

2020/10/31 12:00:00

Hipnoz Eğitimi Size Ne Fayda Sağlar?

 

  •  Bilinçaltının dünyasına girecek ve bilinç dışının yasaları ile tanışacaksınız.
  •  Fobiler, kötü alışkanlıklar ve saplantılara kendi dünya modelinize göre çözüm bulabileceksiniz.
  •  Bariyerleri kaldırarak, dingin ve dengede olmanın yollarını keşfedeceksiniz.
  •  Huzur, mutluluk ve tutku ile dolu bir yaşamın anahtarlarına sahip olacaksınız.
  •  Korkulardan kurtulup, cesareti tüm hücrelerinize yaymayı öğrenebileceksiniz.

Hipnoz Eğitimini Kimler Almalılar?

 

  • Hipnoz uzmanı olmak ve hipnoterapi yapmak istiyorum diyenler
  • Mesleğimde daha başarılı olmak insanlarla iletişimimi güçlendirmek istiyorum dyenler
  • Onun ağzı çok iyi laf yapıyor bende onun gibi olmak istiyorum diyenler.
  • Hipnozu bilmiyorum, sıfırdan öğrenerek detaylı bilgi almak istiyorum diyenler
  • Bilinç ile bilinçaltı entegrasyonunu sağlayarak işinde ve kariyerinde başarı sağlamak isteyenler
  • Daha önce hipnoz ile tanıştım ama tam anlamadım derinine öğrenmek istiyorum diyenler
  • Sertifikam var ama uygulamaya geçemiyorum diyenler
  • Kişisel gelişim alanında fark yaratmak istiyorum diyenler
  • Öğrendiğim her teorik bilginin bilinçaltı seviyesini öğrenerek içselleştirmek isteyenler
  • Dil kalıplarının yapısını derinine öğrenerek daha etkili bir birey olmak isteyenler
  • Kariyerinde fark yaratarak daha sağlıklı bir iletişimci olmak isteyenler
2020/11/01 12:00:00

TÜM DÜNYA’DA YENİ TRENDE DÖNÜŞEN YAŞAM KOÇLUĞU SİZE NE KAZANDIRIR
Koçluk; 13UMS0318-6 referans kodu ile 28692 sayı ve 26.06.2013 tarihli Resmi Gazete’ de yayınlanarak resmen tanınmış gerçek bir meslektir.

YAŞAM KOÇLUĞU Eğitimini aldığınızda uzman bir danışman’a dönüşürsünüz gerek kendi hayatınız ve geleceğiniz ile ilgili doğru kararlar alma ve gerekse sizden ücret karşılığı danışmanlık alanların yaşadıkları sorunları gidermede, geleceğe dair emin adımlarla yürüyebilecekleri yol haritalarını birlikte çizmenizi sağlar Sektörde Yaşam koçlarının saatlik danışmanlık ücretleri 100 TL ile 500 TL arasında değişmektedir. YAŞAM KOÇLUĞU’nu gerek meslek olarak ve gerekse yan gelir olarak yapabilirsiniz.

“Beni mutlu eden bir iş istiyorum” diyenler İş sizi mutlu edemez ancak siz mutlu olduğunuz bir işi yaratıp orada çalışabilirsiniz. Bu da emek ister. Mutlu olacağınız işe giden yolda yeni bir adım için size bu eğitimi sunuyoruz.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ
Ülkemizde ne yazık’ki bir yabancı hayranlığı mevcut Piyasada vergi dairesine başvurmuş konu hakkında 2 – 3 kitap bitirmiş bir kaçta slayt görmüş kişiler tarafından açılan danışmanlık ve eğitim şirketleri sanal ortamdaki sanal akredite kurumlarından verdikleri sertifikaların altına birkaç logo ekleyerek uluslararası akrediteliyiz imajı yaratıyorlar.

Hatta bu Danışmanlık firmalarının sözde yabancı Akredite kuruluşlarının isim başlıklarında ASSOCİATİON veya SOCİETY yazar bunların Türkçesi ( DERNEK ve TOPLULUK ) Anlamına gelmektedir. Yani bu Akredite Yabancı veya sanal Dernek ve topluluklar üzerinden yürütmektedirler.

Biz Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde kurulmuş Resmi bir Üst STK olan Eğitim Konfederasyonuyuz Akreditelerimiz UN ( United Nations Global Compact ) Birleşmiş Milletler küresel İlkeler Sözleşmesini imzalamış ve eğitimlerimiz uluslararası düzeyde onaylanmış bir Kamu yararı niteliğinde kurumuz, Ayrıca EUROPASS ( Avrupa Birliği Eğitim Yeterlilik Birimi ) Onaylıyız.

KOÇLUK NEDİR?
Koç bireylerin kendilerini keşfetmelerine, problemlerini çözmelerine ve fırsatları değerlendirmelerine yardımcı olan kişidir. Koçluk, bir süreç yönetimidir. Koç, çalıştığı kişi ya da kurum ile ilgili bilgileri doğru analizlerden geçirerek, karşı tarafın kendi çözüm yollarını bulabilmesine yardımcı olan kişidir. Koçluk bir performans artırma sürecidir ve etkili araçlar yardımıyla kişilerin ve kurumların mevcut performansları üzerinde gözle görülür bir artış gerçekleştirmeyi hedefler. Koçluk süreci tamamen organize ve planlı bir değişim sürecidir. Kişilerin ve kurumların “Mevcut Durum – İstenen Durum” modeline göre verimliliklerini artırmalarına yardımcı olur. Eğer yaptığınız işten memnun değilseniz ya da daha fazlasını istiyorsanız: Yeni bir meslek edinmek
Kariyer değişikliği yapmak
Profesyonel bir koç olarak ek gelir sağlamak
Danışmanlık yapmak
Bulunduğunuz organizasyonun içinde başkalarına koçluk yapmak
Kendinizi geliştirmek için

NERELERDE KULLANIRSINIZ
Danışanın kendi isteği ile koçluk desteği başlar ve kişilerin istekleri için planlanan zamanla destekler verilir. Bu alanlar Başlıca; Yaşam koçları çalışma alanları ve yaptığı işler; Zaman Yönetimi Koçluğu; sürekli olarak yetişememe ve saat problemi yaşayanlar için etkin çözüm odaklı çalışan koçlardır Kariyer Yaşam Koçları; Danışanının kariyeri ile alakalı değişimlerin keşfedilmesini sağlayan, doğru tercihlerin yapılmasını ve olası değişimlerin kişiyi daha mutlu hissedip hissetmeyeceğinin hesaplamasının yapıldığı koçluk türüdür Nefes Koçluğu; günlük olayların stresinden uzaklaşmak ve olağan rutin hayatın içinde doğru nefes kontrolünün verildiği koçluk servisidir. Sosyal Yaşam Koçluğu; danışanının sosyal yaşamı ile ilgili aktifliğinin dengede tutulmasını sağlayan danışmanlıktır.

2020/11/02 12:00:00
ÜCRETSİZ EĞİTİM İÇİN /

Bu gönderiyi paylaş

Open chat
Yardımcı Olmamı İster misin?