fbpx

Sûfî Theta Healting Paketi

Sûfî Theta Healting Paketi

E-DEVLETTE SORGULANABİLİR SERTİFİKA

RESMİ DEVLET ÜNİVERSİTESİ ONAYLI

ULUSLARARASI 196 ÜLKEDE GEÇERLİ

TÜM RESMİ VE ÖZEL SEKTÖRLERDE GEÇERLİ

M.E.B ONAYLI KURUMDAN SERTİFİKA İMKANI

Kariyeriniz İçin Dev Bir Adıma Hazır Mısınız?

Diploma Değerinde Sertifikalı Eğitim Etkinliği

*Devlet Üniversitesi, MEB, MYK, IAF onaylı eğitim sertifikaları, Bologna Onaylı Dünya’nın 196 ülkesinde geçerli Türkiye’de tek uluslararası diploma değerinde sertifikalar!

*İŞ VE MESLEK SAHİBİ YAPAN SERTİFİKALI EĞİTİMLERLE KARİYERİNİZE VE İŞ HAYATINIZA YÖN VEREREK 1 ADIM ÖNDE OLUN!

Artık Tüm Kamu kurumları, Özel Sektör Mülakatlarda Diploma yerine Kendinizi Nasıl geliştirdiğinize bakmakta !BU EĞİTİM PROJESİNE DESTEK VEREN KURUMLAR

Resmi Devlet Üniversitesi uzaktan Eğitim birimleri

MEB Uzaktan Eğitim Kuruluşları

Balkan Üniversiteleri Birliği BOLOGNA Onaylı

WAS Dünya Akredite Merkezi

EUACC Avrupa Birliği Akredite Merkezi

Türkiye Disleksi Eğitim ve Araştırma Vakfı

Eğitim Konfederasyonu

KAYIT OLMAK İÇİN:

PANDEMİ SÜRECİ İÇİN GEÇERLİ OLAN BU PAKET FİYATI TOPLAM SADECE 500 TL

✅Mesleki Kariyerini yükseltmek ve işe alımlarda bir adım önde olmak senin elinde.

✳DİKKAT Bu Eğitimde verilecek olan Sertifikalar Tüm Resmi ve Özel Sektörde Geçerli EĞİTİM SERTİFİKALARIDIR. (Katılım belgesi DEĞİLDİR)

‘’Devlet Üniversitesi’’ (SEM) ve ‘’ Milli Eğitim Bakanlığı ‘’ Onaylı Kurumlardan 196 ülkede uluslararası geçerliliğe sahip 18 Mesleki ve Kişisel Gelişim SERTİFİKALI eğitim;

Hem de size bu Eğitimleri; “Dünya Motivasyon Şampiyonu” “Hocaların Hocası” unvanı ile, 7 milyon dan fazla katılımcıya seminer vermiş, ⚜PROF. DR. ALİ İLSEVEN’NİN EKİBİ SUNACAKTIR.

.
ALACAĞINIZ EĞİTİMLER
+Sufi Theta Healting
+Reiki
+Acces Bars
+NLP
+Eğiticinin Eğitimi
DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN:
[ninja_form id=”149″]

*Yukarıda başvurusunu yapmış olduğum ürünü almayı taahhüt ediyorum. Aksi bir durumda tüm sorumluluğu kabul ediyorum.

Bu bir olumlama, iyileşme ve alternatif derin düşünme yöntemi. Bunu diğer derin düşünme yöntemlerinden ayıran şey beyin dalgalarımızdan biri olan teta frekansıyla çalışılıyor olması.

Beynimizin yaydıgı frekanslar vardır. Bunlar;

 1. Alfa frekansı(8-12HZ): Uykuya dalmak üzereyken yaydıgımız frekanstır.
 2. Beta frekansı(13-30HZ): Gün içinde yaydıgımız frekanstır. Bilinçli bir sekilde konusup, düsünürken beyin beta frekansını yayar.
 3. Teta frekansı(4-8HZ): Bilinçaltımızın yaydıgı frekanstır. Meditasyon ve hipnoz halindeyken beyin çok derin bir rahatlama durumundadır ve teta frekansını yayar.
 4. Delta frekansı(0.1-4HZ): Uykudayken yaydıgımız frekanstır.

Alfa, beta, delta, gama gibi farklı frekanslarla birlikte teta da bir dalga. Uyku ve uyanıklık arasındaki anımız, tam derin uykuya geçme halimiz. Bilinçli seviyede geçmesek de bu dalgaya kendiliğinden geçiyoruz. Teta seviyesi en rahat olduğumuz, sezgisel olarak en yoğun olduğumuz, aklımızdan geçen şeylerin ‘olmaya’ en yakın olduğu halimiz. Tepe çakramızla ilgili olduğu için herkesin kendi inancına göre inandığı şeye en yakın olduğu yer diyoruz.

Reiki alternatif bir tıp yöntemi değildir. Tıbbi teşhis ve müdahalelerin yerine geçmez, ancak tedaviyi tamamlar. Bunu tedavinin olumsuz yan etkilerini azaltırken, olumlu sonuçların gelişmesine katkıda bulunarak yapar. Bugün dünyanın pek çok yerinde Reiki uygulayan hastaneler bulunmaktadır. Hatta Amerika ve İngiltere’de birçok üniversite ve hastane, Reiki eğitimi vermektedir.  Reiki Japonca bir kelimedir. Rei; “evren ve bizi kuşatan tüm bilgiler”, Ki; “yaşam gücü içeren enerji” demektir. Haliyle Reiki’nin kelime anlamını ‘evrensel yaşam enerjisi’ olarak kabul ediyoruz.

Reiki bir enerji dengeleme tekniğidir. Kişinin özündeki yaşam enerjisini yönlendirip harekete geçirmenin bir yoludur. Reiki süptil bir enerjidir. Yani yoğunluğu daha az, titreşim hızı daha yüksek, daha akışkan, daha ince ve çok daha naif bir enerjidir. Belli belirsiz bir enerji olduğu için tam olarak algılayamayız. Reiki uyumlanmak, inisiye olmak ya da “el vermek” ile yararlanabileceğiniz bir enerjidir.

Reiki’yi hayatınıza dahil etme eyleminde en önemli kısım uyumlanma kısmıdır, doğru bir şekilde uyumlanmak çok önemlidir. Reiki akıllı bir enerjidir. Şifalandırmak istediğiniz bölgeye elinizi koyarsanız orayı iyileştirmeye çalışır. Ağrıyan bölgeye değil de başka bir yere elinizi koyarsanız, bu akıllı enerji gidip o ağrıya neden olan enerji blokajını bulur ve iyileştirmeye devam eder. Reiki enerjisi sadece dokunarak verilmez. Şifacı, kişiye dokunarak ya da ellerini birkaç santim uzakta tutarak da çalışabilir. Şifacı, Reiki 2 ve üzeri ise mental olarak da şifa çalışması yapabilir.

Access’in hedefi bizleri, kendimizi değiştirerek hayatımızdaki dramaları, travmaları değiştirebilme olasılığını artıracak kadar yeterli bilinçte olabileceğimiz bir alana getirmektir. Access farklı bir hayatınız ve farklı bir realiteniz olabilmesi için size hayatınızda iyi gitmeyen şeyleri değiştirmenize yardımcı olacak araç ve teknikleri vermek için tasarlanmıştır.

Başımızda nörolojik sinapsların elektromanyetik yüklerinin saklandığı 32 nokta vardır, bu enerji yükleri nasıl davrandığımızı ve işlev yaptığımızı etkiler. Yaşamımızda anlam yüklediğimiz, önem verdiğimiz duygularımız, düşüncelerimiz, hislerimiz, inançlarımız, kararlarımız beynimizde depolanarak, bir elektrik yükü oluştururlar. Bu elektrik yükü başımızda yer alan (zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, kontrol, şifa, yaşlanma, cinsellik ve para gibi) 32 adet enerji noktalarında (bars adı verilen) birikir. Bars çalışması ile amaçlanan, o noktalar çalıştırılarak, orada oluşmuş manyetik alanı serbest bırakmaktır. Bars seansında bu noktalara parmak uçları ile yumuşakça dokunularak, bu noktalar aktif hale getirilir. Bu noktalardaki enerji birikiminin serbest bırakılması ile vücudunuzdaki blokajların çözülmesi sağlanır. Bu da hem ruhsal bedenimizde ki değişim dönüşümü hem de fizik bedenimizdeki değişim dönüşümü sağlar.

Barları çalıştırdığınız zaman, yaşamlarınızda sakladığınız düşüncelerin, duyguların ve hislerin elektrik yüklerini salıvermeye başlarlar, yaşamınızın farklı alanları ve bedeniniz ile ilgili sahip olduğunuz tüm sınırlamaları temizlemeye başlarsınız, ilerlemenizi engelleyen sabit bakış açıları, yargılamalar, olumsuz duygular ve sınırlayıcı inançlar silinir. Sadece barlara nazikçe dokunarak, orada şimdiye dek depolamış olduğunuz her şeyi etkili bir şekilde silersiniz.

Neuro Linguistic Programming ya da kısaca NLP; düşünme, dil ve davranış süreçlerini inceleyerek, hedeflere erişmek amacıyla onların nasıl etkin kullanılacağını öğreten bir çalışma alanıdır.

Yaşamımızda üzerinde düşünmeden, otomatik olarak gerçekleştirmiş olduğumuz algılama, düşünme ve davranış süreçlerini, bilinçli hale getirme ve geliştirmede üzerinde yapılan araştırmalar sonucunda, zihnin işleyişi ile ilgili, yetmişli yılların sonlarına doğru Amerika’da geliştirilmiş bir model ve metodolojidir.

NLP = Neuro Linguistic Programming

Neuro ile; insanların görme, işitme, hissetme, koklama ve tatma duyuları ve bu duyuların yönetildiği beyin ve sinir sistemi vurgulanır.

Linguistic ile; yaşam deneyimlerinin dil vasıtası ile kodlanması, dilin deneyim edinme ve değişim süreçlerindeki etkisi vurgulanır.

Programming ile arzu edilen değişiklikleri gerçekleştirmek üzere, duygu, düşünce ve davranışlarımız üzerinde, bilinçli veya bilinçdışı akıl yardımıyla yapılan yeniden düzenleme biçimi vurgulanmaktadır.

En yaygın olarak kullanılan tanımlarından bazılarını şöyle belirtmek mümkündür:

 • NLP, bir bilimdir; çünkü birçok çalışmalar ve uzun süren araştırmalar sonucunda ortaya çıkmıştır.
 • NLP bir sanattır; çünkü mükemmelliği yakalamış, konusunda dahi insanların o sonuçlara nasıl ulaştıklarını modelleyen bir ustalık işidir.
 • NLP bir teknolojidir; çünkü istenilen sonuçları gerçekleştirecek düşünceleri, sistemleri ve teknikleri mevuttur.
 • NLP, kişinin mükemmelliğe ulaşmasında kullanılan bir dizi teknikler bütünüdür.
 • NLP, mükemmelliğin bilim ve sanatıdır.
 • NLP, değişim sanatıdır.
 • NLP, beynin kullanma kılavuzudur.
 • NLP, başarının teknolojisidir.
 • NLP, bir tutum, bir metadojidir

Eğiticinin Eğitimi, yetenekleri ve bilgisinin elverdiği alanlarda kendisini daha da geliştirerek başarılı bir eğitici olarak yeni fırsatlar kazanmak isteyenler için önemli bir programdır.

Eğiticinin Eğitimi, eğiticilerin öğrencilerine bilgilerin kalıcı olması için nasıl aktarılacağını ve bunun için ‘eğitmenin’ gerekli olan teknikleri nasıl kullanacağını öğreten bir eğitim programıdır. Eğitimcilerin eğitilmesi için hazırlanmış olan  bu program; eğitimin temel kavramları, ilkeleri ile grup ve bire bir öğretim yöntemlerinin öğretilmesi suretiyle eğitimcilik becerilerinin kazandırılması, yetişkin eğitiminin temel ilkelerinin belirlenmesi ve eğitimcilik niteliklerini geliştirecek iyi bir fırsattır. Alınan eğitim sonrasında eğitimcilerin ufku daha genişler ve onlara yeni kapılar açılır.

Tüm Türkiye’den Uzaktan Eğitim yöntemiyle evinizden çıkmadan Eğiticinin Eğitiminin inceliklerini öğrenebilir, kurs, yol ve yemek masraflarına girmeden sertifika sahibi olabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yardımcı Olmamı İster misin?